Intencje mszalne 20.05. – 27.05.

Sobota 19.05.

godz. 16/30 Nabożeństwo majowe

godz. 17/00 + Barbarę Kwaśniak – od rodzin Krawczyków, Kuklów i Szpondrów

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 20.05.

godz. 8/00 + Stefana w 7. r. śm., za jego rodziców i za rodziców Włodarczyków

godz. 11/00 W int. Parafian

  • chrzest – Wojciech Zenon Pacak
  • 1. r. ur. Wojtusia

godz. 16/30 Nabożeństwo majowe

godz. 17/00 + Walerię Ignacego Mariana Juliana Pawła Rechenków, zm. z rodz. Woźniaków, Henrykę Sasę

 Ch. + Krystynę Zdzisława Marka Annę Kowalskich

K. + O łaskę nieba dla Lucjana Czołnowskiego w 30. r. śm.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Poniedziałek 21.05. NMP Matki Kościoła

godz. 16/30 Nabożeństwo majowe

godz. 17/00 + Jana Skupińskiego Mariannę Rocha Kuśmierków

Wtorek 22 .05.

godz. 16/30 Nabożeństwo majowe

godz. 17/00 1. + Feliksę Leszczyk – od rodzin Rabenda i Kluska

  1. + Michała Stępnia – od Ani i Ali Cieluch

Środa 23.05.

godz. 16/30 + Marka w 14. r. śm. Józefa,  br. Teodora, ks. Władysława, s. Teresę Herczyńskich Henryka Komorowskiego Helenę Nagocką

godz. 17/00 Nowenna i Nabożeństwo majowe

  • 6. r. ur. Bartosza i Szymona Marszałek
  • 86. r. ur. Jadwigi Szala o Boże błog. i łaskę dobrego zdrowia – od dzieci

+ Jadwigę Owczarek w rocz. śm. Honoratę Wiktora Staszczyków

+ Sławomira Deryngiera w 1. r. śm. – od mamy, brata z żoną i chrześniaka Juliana

+ Sławomira Deryngiera – od chrześnicy Julki

+ Kazimierę Stefana Zenona Jana Mariana Kusiaków Sylwestra Woźniakowskiego

+ Tomasza Kamyszka – od wujków Sławomira i Roberta z rodzinami

+ Stanisława Zalewskiego – od siostry Justyny z mężem i dziećmi

+ Stanisławę Dzierżanowską – od wnuczki Renaty z rodz.

+ Zenonę Kowalczyk – od syna, córki i wnuczków

+ Danutę Pacak – od sąsiadów Uznańskich, Szubowej, Kijaków i Świderskich

+ Mariana Bujacza – od Dłużewskich i Bębnowskich

+ Danielę Krygoską – od Heleny Krygowskiej, Doroty Budziak z rodz. i Małgorzaty Byczek z rodz.

+ Janinę Komorowską – od Ewy i Wiesława Gajewskich

+ Genowefę Gorząd – od syna Jana z żoną

+ Józefa Pułę – od Zdzisławy Lewery oraz Marii i Waldemara Garstków

+ Lucynę Skowrońską – od siostry Kazimiery z rodz.

+ Janinę Tondel – od ucz. pogrz.

+ Helenę Zielińską – od ucz. pogrz.

+ Jadwigę Kumor – od ucz. pogrz.

Czwartek  24.05. Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

godz. 16/30 Nabożeństwo majowe

godz. 17/00 1. + Wandę Toma – od wnuczki Moniki i mężem Bogdanem i córką Alicją

  1. + Zygmunta Szymczaka – od Teresy Czarneckiej z rodz.

Piątek 25.05. Św. Filipa Nereusza

godz. 16/30 Nabożeństwo majowe

godz. 17/00 1.+ Janinę Małgorzatę Bolesława Florczyków Władysławę Grzywińską – od córki z rodz.

  1. + Danutę Pacak – od sąsiadów Podolskich

Sobota 26.05.

godz. 16/30 Nabożeństwo majowe

godz. 17/00 Msza św. dziękczynna

Niedziela Najświętszej Trójcy 27.05.

godz. 8/00 Rocznica I Komunii Św.

godz. 11/00 Uroczystość I Komunii Św.

godz. 16/30 Nabożeństwo majowe

godz. 17/00 + Kazimierza Szubę Jana Ferdynanda Wandę, zm. z rodz. Łyszkiewiczów, Chlebickich i Skutników

Nie ma mszy św. w kaplicach