Ogłoszenia duszpasterskie 21.04. – 28.04.

1. Dzisiaj msze św. o godz. 10/00, 12/00 i 17/00; w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 8/00, 11/00 i 17/00; w Chorzenicach i Bogumiłowicach o godz. 9/00.
  2. W najbliższy piątek można spożywać pokarmy mięsne (Oktawa Wielkanocy).
  3. W piątek o godz. 17/30 zostanie odprawiona msza św. w intencji tegorocznych maturzystów.
  4. W sobotę przypada Narodowy Dzień Pokuty za grzechy przeciwko życiu człowieka.
  5. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego odbędzie się wielkanocny koncert charytatywny „Polska Pomaga”, który będzie transmitowany na żywo przez TVP2 o godz. 20/05 oraz w radiowej Dwójce. Koncert ten ma być podziękowaniem dla polskich darczyńców za angażowanie się w dzieła pomocy Caritas.
  6. 1 maja (środa) o godz. 18/00 będzie miał miejsce w naszym kościele parafialnym koncert uwielbienia zespołu „Syjon”.
  7. Do końca kwietnia można zamawiać obrazy MB Sulmierzyckiej.
  8. Są jeszcze dwa wolne miejsce na pielgrzymkę do Karpacza (07-09.06.)
  9. W przyszłą sobotę w godz. 8/00-9/00 na salce na plebanii będzie można skorzystać z bezpłatnych porad adwokata. Zapisy w  kancelarii paraf. do czwartku.
  10. Za wywóz ziemi i śmieci z cmentarza zapłacono 9 189 zł. Na grobach w sektorze „A” pojawiły się tabliczki informujące o nieopłaceniu pokładnego. W czerwcu planowana jest budowa kolejnych granitowych alejek na cmentarzu.
  11. Wpłynęły ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: Stanisławów – 180 zł, Eligiów i Ksawerów  – 330 zł. Taca gospodarcza z ubiegłej niedzieli –     4 322 zł. Dziękujemy za złożone ofiary.
  12. Dziękujemy strażakom, którzy trzymali wartę przy Grobie Pańskim, asyście na Triduum Paschalne oraz na Rezurekcję, chórowi i panu Organiście za oprawę muzyczną, wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu kościoła i jego otoczenia na Święta Wielkanocy.