Ogłoszenia duszpasterskie 21.10. – 28.10.

Sierpień 31st, 2013 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii
  1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem „Pełni Ducha i posłani”. Do koszyczka za ławkami można złożyć ofiarę na misje w Pakistanie. Na sumie poświęcenie różańców dzieci kl. III.
  2. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 16/30, w środy na Nowennie.
  3. Można zamawiać wypominki roczne, oktawalne i na cmentarzu.
  4. W sobotę spotkanie kandydatów do bierzmowania: godz. 10/00 – kl. III gimnazjum, godz. 10/30 – kl. VII i VIII. Zbiórka ministrantów o godz. 11/00.
  5. W sobotę na Jasnej Górze odbędzie się Forum Charyzmatyczne Odnowy w Duchu Świętym.
  6. Wpłynęła ofiara na przebudowę plebanii – 100 zł. Taca gospodarcza z ubiegłej niedzieli – 3700 zł. Dziękujemy za złożone ofiary.
  7. Dziękujemy za pomoc w pracach porządkowych przy kościele i plebanii. Zapraszamy do pomocy w grabieniu liści.
  8. 29.10. (poniedziałek) w Ośrodku Zdrowia odbędzie się bezpłatne komputerowe badanie wzroku. Szczegóły w gablocie.
  9. Z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu na zimowy.
  10. Dziś coroczne liczenie wiernych. Z kościoła wychodzimy bocznymi drzwiami.

22.10. poniedziałek, Św. Jana Pawła II

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.