Ogłoszenia duszpasterskie 15.04. – 22.04.

Sierpień 31st, 2013 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii

Do stanu małżeńskiego w naszej parafii przygotowują się następujące osoby:

• Robert Marynowski, zam. Zelów i Agata Kowalska, zam. ul. Strażacka, par. tut.
  • Michał Kordiaczyński, zam. Katowice, ul. Ks. Blachnickiego i Julia Smolarek, zam. Dąbrówka, par. tut
  • Robert Kałędkiewicz, zam. Dąbrowa i Olga Szafrańska, zam. ul. Południowa, par. tut.
  1. Dziś Niedziela Biblijna rozpoczynająca X Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem „Weźmijcie Pismo Święte”. Przy wyjściu z kościoła ministranci rozdają karteczki z fragmentami Pisma Świętego. W tym roku zachęcamy szczególnie do zapoznania się z Listem do Rzymian.
  2. We wtorek o godz. 18/00 próba dzieci kl. III.
  3. Prosimy o kontakt tegorocznych maturzystów. Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona 27.04. o godz. 18/00.
  4. Taca gospodarcza z ubiegłej niedzieli – 3 575 zł. Dziękujemy za złożone ofiary.
  5. Dziękujemy za pomoc w porządkowaniu terenu wokół kościoła. Zapraszamy do pomocy od poniedziałku.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.