Ogłoszenia duszpasterskie 17.01.-24.01.

Marzec 29th, 2020 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii

1. Jutro rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. Wizyta kolędowa w tym roku przebiega według następujących punktów:

– księża chodzą po kolędzie bez ministrantów

– błogosławimy wszystkie rodziny i święcimy domy; wchodzimy do tych domów, przed którymi stoją ich gospodarze i nas zapraszają.

– na dłuższą rozmowę duszpasterską należy umówić się z księdzem w kancelarii paraf.

– wodę święconą można zabrać z pojemnika w kościele (jest wystawiony pod chórem)

Plan wizyty kolędowej:

18.01. (poniedziałek) godz. 8/30 – Kąty, Trzciniec, Marcinów

19.01. (wtorek) godz. 8/30 – Eligiów (od p. Pomykałów)

20.01. (środa) godz. 8/30 – Chorzenice (od Kółka Rolniczego w stronę Marcinowa)

21.01. (czwartek) godz. 8/30 – Łęczyska, Markowizna, Dębina, Kuźnica

22.01. (piątek) godz. 8/30 – 1. Chorzenice (od Kółka Rolniczego, prawa strona w kierunku Dąbrówki), 2. Chorzenice (od Kółka Rolniczego, lewa strona w kierunku Dąbrówki),

23.01. (sobota) godz. 9/00 –  1. Wola Wydrzyna (od p. Rogalskich, Serwit i bloki), 2. Wola Wydrzyna (od Stróży)

3. Dziękujemy za dary dla osób ubogich i bezdomnych. Zostały one dostarczone do Caritas Częstochowa.

4. Podziękowania za pomoc w odśnieżaniu terenu wokół kościoła.

5. W Roku Św. Józefa w naszej parafii każdego 19 dnia miesiąca będzie sprawowana msza św. wotywna o Św. Józefie.

6. Przy zgłaszaniu pogrzebu spoza parafii przedstawiamy zgodę proboszcza parafii, w której zmarły ostatnio mieszkał.

7. Do koszyczka za ławkami można złożyć ofiarę dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji.

8. W przyszła sobotę w godz. 8/00-9/00 na salce będzie można skorzystać z bezpłatnych porad adwokata. Zapisy do czwartku.

9. W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka.

10. Taca gospodarcza z ubiegłej niedzieli – 2 820 zł, wpłynęła ofiara na kościół – 200 zł. Bóg zapałać za złożone ofiary.

19.01. wtorek, św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

21.01. czwartek, Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.