Sobota 18.05.
godz. 15/00 ślub – Przemysław Król i Martyna Kruszyńska
godz. 16/30 Nabożeństwo majowe
godz. 17/00 + Elżbietę Lucjana Czołnowskich – od syna Alfreda z rodz.
Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 19.05.
godz. 8/00 + Sławomira Czyża w 2. r. śm.
godz. 11/00 W int. Parafian
godz. 16/30 Nabożeństwo majowe
godz. 17/00 + Sławomira w 5. r. śm. i z racji im., Reginę Czesława Musiałów
Ch. + Bogdana Kopkę – od siostry Grażyny z mężem Zdzisławem
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Poniedziałek 20.05. NMP Matki Kościoła
godz. 16/30 Nabożeństwo majowe
godz. 17/00 + Teresę w 2. r. śm. Jerzego Kotowskich, Jadwigę Jana Sukienników
godz. 18/00 Msza św. na poświęcenie pól – Dąbrowa
Wtorek 21.05. Św. Jana Nepomucena
godz. 16/30 Nabożeństwo majowe
godz. 17/00 1. + Barbarę Borowiecką – od swatki Ireny
2. + Helenę Koch – od sąsiadów córki Marzeny
Środa 22.05. Św. Rity z Cascii
godz. 17/00 Nowenna i Nabożeństwo majowe
+ Feliksa Trzcińskiego w 3. r. śm.
+ Annę Urbaniak – od Andrzeja, Zbigniewa i Tadeusza Urbaniaków z rodzinami
+ Krystynę Zdzisława Kowalskich
+ Henryka Uznańskiego – od żony
+ Hieronima w 9. r. śm. Leona Mariannę Soboniów, Feliksę Stanisława Ilonę Krześniaków, Edwarda Guminiaka
+ Barbarę Patysiak – od Marioli i Romualda Woźniaków
+ Janinę w 1. r. śm. Czesława w 25. r. śm. Iwonę Koszurów
+ Krystynę Lizak – od Włodzimierza Lizaka z rodz.
+ Irenę Chrząszcz – od chrześniaka Dariusza
+ Zenona Koszura – od Wielisławy Kubicy
+ Apolonię Stanowską – od córki Czesławy z rodz.
+ Jadwigę Kacperek – od sąsiadów Bujaczów
+ Edwarda Włodarczyka – od rodz. Bartników
+ Janusza Krajewskiego – od mieszkańców Dąbrówki
+ Krzysztofa Argasińskiego i Rodziców, Marka Zdzisława Alfreda Antoninę Ignacego Dygudajów, Marcina Anielę Winklerów
+ Edwarda Stanisławę Adama Rudzkich, Irenę Mariana Kuśmierków
+ Marka Herczyńskiego w 20. r. śm.
+ Barbarę Kotowską w 2. r. śm.
+ Jadwigę Koch – od ucz. pogrz.
+ Józefa Kowalskiego – od ucz. pogrz.
+ Otolię Koch – od ucz. pogrz.
+ Teresę Kacprzyk – od ucz. pogrz.
+ Kazimierza Garztkę – od ucz. pogrz.
+ Stanisława Urbaniaka – od ucz. pogrz.
+ Edwarda Grzesiaka – od ucz. pogrz.
+ Andrzeja Paciorka – od ucz. pogrz.
+ Zdzisława Kurzyka – od ucz. pogrz.
+ Danutę Pazerę – od ucz. pogrz.
Czwartek 23.05. Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
godz. 16/30 Nabożeństwo majowe
godz. 17/00 + Kazimierza Burkota – od Ireny z rodz. z Oleśnicy
Piątek 24.05. NMP Wspomożycielki Wiernych
godz. 16/30 Nabożeństwo majowe
godz. 17/00 1. + Elżbietę Czołnowską z okazji Dnia Matki – od dzieci z rodzinami
2. + Janinę Bolesława Florczyków, Władysławę Grzywińską
godz. 18/30 Spowiedź św. dzieci pierwszokomunijnych, rocznicowych oraz ich rodzin
Sobota 25.05. Św. Bedy Czcigodnego
godz. 16/30 Nabożeństwo majowe
godz. 17/00 + Renatę Koniowską z racji ur. – od męża z dziećmi i wnuczkami
Niedziela Najświętszej Trójcy 26.05.
godz. 8/00 Rocznica I Komunii Św.
godz. 11/00 I Komunia Św.
godz. 16/30 Nabożeństwo majowe
godz. 17/00 + Jadwigę Owczarek, Honoratę Wiktora Antoninę Antoniego Staszczyków, Walerię Władysława Matusiaków
Nie ma mszy św. w kaplicy