Ogłoszenia parafialne 05.05.- 12.05.

kwiecień 9th, 2021 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii

1. Dziś niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu.

2. Nabożeństwo majowe o godz. 16/30, a w środy na Nowennie.

3. Msze św. na poświęcenie pól: poniedziałek godz. 18/00 – Kodrań, wtorek godz. 18/00 – Ksawerów. Prosimy o zgłaszanie kolejnych mszy św.

4. W poniedziałek o godz. 18/45 na salce spotkanie organizacyjne odnośnie Przeglądu Pieśni i Parafiady. Zapraszamy wszystkie chętne osoby.

5. W czwartek spotkanie dzieci i młodzieży z ks. Sławomirem Porębskim – misjonarzem z Papui Nowej Gwinei. Godz. 8/15 – kaplica w Bogumiłowicach (dzieci kl. I-VIII), godz. 11/00 – kl. I-IV, godz. 12/00 – kl. V-VIII Szkoła w Sulmierzycach.

6. Próba dzieci kl. III w czwartek o godz. 17/30.

7. W piątek wyruszamy na pielgrzymkę do Skrzatusza. Wyjazd z parkingu przy ul. Słonecznej o godz. 5/00, powrót w niedzielę wieczorem. Plan pielgrzymki można zabrać ze stoliczka za ławkami.

8. W piątek rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

9. Dziękujemy za skoszenie trawy wokół kościoła.

10. Za wywóz śmieci z cmentarza w kwietniu zapłacono 1 610 zł.

11. Za tydzień taca gospodarcza

12. W minionym miesiącu odeszli do Pana: + Zenon Koszur, + Edward Włodarczyk, + Janusz Krajewski, + Zdzisława Olszowiec, + Jerzy Kapela.

06.05. poniedziałek, Św. Apostołów Filipa i Jakuba

08.05. środa, Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

10.05. piątek, Św. Jana z Avili, prezbitera i doktora Kościoła

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.