Zapraszamy

Światowe Dni Młodzieży – Kraków 2016

Maj 17th, 2015 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii - (Comments Off)

Jola 3 Jola 2 Jola

Spotkanie wolontariuszy ŚDM 2016 rejonu radomszczańskiego – 09.05.

Zapraszamy rodziny z naszej parafii do przyjęcia pod swój dach pielgrzymów w dniach 20-26.07.2016r.

Więcej informacji o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży na stronie czestochowa2016.pl

II Przegląd Pieśni Maryjnych i Eucharystycznych

Karta zgłoszenia

Pielgrzymka Wadowice – Łagiewniki (06.06.) – lista osób

Kwiecień 29th, 2015 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii - (Comments Off)

I autokar

1. Raczyński Zdzisław

2. Maciałek Karol

3. Maciałek Małgorzata

4. Kopka Barbara

5. Sobocińska Nikola

6. Gos Zdzisława

7. Sukiennik Barbara

8. Kijak Jolanta

9. Ziółkowska Danuta

10. Raczyńska Teresa

11. Raczyński Aleksander

12. Zięba Anna

13. Kopka Józefa

14. Włodarczyk Teresa

15. Lizak Zofia

16. Efemberg Krystyna

17. Efemberg Włodzimierz

18. Świderska Beata

19. Świderska Barbara

20. Komorowska Barbara

21. Braun Elżbieta

22. Bluszcz Jadwiga

23. Włodarczyk Jadwiga

24. Matuszczyk Robert

25. Pomykała Monika

26. Mruszczyk Ewa

27. Szczęsny Łukasz

28. Lewera Zdzisława

29. Cywińska Urszula

30. Włodarczyk Ola

31. Komorowska Krystyna

32. Świtała Teresa

33. Urbaniak Mirosława

34. Kucharska Helena

35. Komorowska Klaudia

36. Chrząszcz Wiktoria

37. Urbaniak Barbara

38. Rozpędowska Urszula

39. Soboń Krystyna

40. Pazera Danuta

41. Kil Anna

42. Iwan Antoni

43. Kluska Marta

44. Brocka Jadwiga

45. Zerzowska Edyta

46. Zerzowski Artur

47. Musiał Teresa

48. Staszczyk Anna

49. Urbańska Janina

50. Urbański Stefan

51. Cieślak Renata

52. zaj.

53. Stolarczyk Anna

54. ks. Marek Leszczyk

 

II autokar

1. Potocki Tomasz

2. Potocka Renata

3. Burkot Bożena

4. Dziębowska Anna

5. Kołodziejczyk Teresa

6. Rośkowska Ewa

7. Rakowiecka Jolanta

8. Koch Alina

9. Koch Robert

10. Czajka Joanna

11. Makulska Danuta

12. Górecka Barbara

13. Wystup Barbara

14. Stępień Danuta

15. Kuś Halina

16. Koszur Marian

17. Koszur Michał

18. Kuś Patryk

19. Pazera Elżbieta

20. Fronczyk Małgorzata

21. Fronczyk Karolina

22. Bednarska Jolanta

23. Patysiak Barbara

24. Kacperek Jadwiga

25. Łaksa Aneta

26. Gorząd Helena

27. Koszur Halina

28. Frankowska Sonia

29. Nocoń Stanisław

30. Nocoń Bogusława

31. Bujacz Bożena

32. Wojciechowska Danuta

33. Janik Krystyna

34. Koszur Bożena

35. Zielińska Bożena

36. Sobala Anna

37. Musiał Maria

38. Noremberg Weronika

39. Noremberg Agnieszka

40. Chamczyk Teresa

41. Komorowska Agata

42. Kluska Marianna

43. Rabenda Zofia

44. Gajda Małgorzata

45. Zagaj Helena

46. Łatacz Anna

47. zaj.

48. Skóra Zofia

49. Turek Dorota

50. Skowrońska Dorota

—————————————

 

Nabożeństwo majowe

Kwiecień 25th, 2015 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii - (Comments Off)

Nabożeństwo majowe