I Komunia Św. 2017

Styczeń 26th, 2016 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii - (Comments Off)

I Komunia Św. w naszej parafii będzie miała miejsce 28 maja 2017r.

Pielgrzymka Poznań-Gniezno 14/15.05. – lista osób

Styczeń 21st, 2016 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii - (Comments Off)

Lista osób:

1. Dziębowska Anna

2. zaj.

3. Skowrońska Dorota

4. Pomykała Monika

5. Nocoń Dorota

6. Ozga Jadwiga

7. Ozga Jerzy

8. Biniecka Hanna

9. Biniecki Ryszard

10. Woszczyk Anna

11. Stępień Danuta

12. Musiał Feliksa

13. Kosędka Anna

14. Bęczkowska Ewa

15. Bęczkowski Wojciech

16. Bęczkowski Karol

17. Bęczkowska Zuzanna

18. Zduńska Anna

19. Zduński Artur

20. Zduńska Kinga

21. Zduńska Nikola

22. Skupińska Krystyna

23. Patysiak Barbara

24. Chamczyk Teresa

25. Kucharska Teresa

26. Sztuka Marianna

27. Twardowska Lucyna

28. Kasznicka Barbara

29. Kluska Zenobia

30. Soboń Anna

31. Rogalewicz Stanisław

32. Rogalewicz Wiesława

33. Nocoń Bogusława

34. Nocoń Stanisław

35. Kołodziejczyk Teresa

36. Pazera Elżbieta

37. Stolarczyk Anna

38. Bednarska Ewa

39. Bednarski Grzegorz

40. Szczęsna Elżbieta

41. Lewera Zdzisława

42. Rośkowska Ewa

43. Rośkowski Tadeusz

44. Gos Zdzisława

45. Sukiennik Barbara

46. Toma Andrzej

47. Toma Joanna

48. Koliński Romuald

49. Kolińska Agnieszka

50. Chrzonszczyk Artur

51. Madejska Kinga

52. Rakowiecka Jolanta

53. Leśniak-Michalak Grażyna

54. ks. Piotr Bednarz

 

dekret – Ustanowienie Kościołów Jubileuszowych 2015

Grudzień 5th, 2015 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii - (Comments Off)

dekret

Bierzmowanie

Wrzesień 19th, 2015 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii - (Comments Off)

Kandydaci do Bierzmowania

1. Antczak Justyna
2. Bednarek Anna
3. Bednarski Konrad
4. Belica Beata
5. Beśka Joanna
6. Biś Konrad
7. Braun Jakub
8. Broniś Magda
9. Brzeszczyński Damian
10. Bujacz Marta
11. Bujacz Martyna
12. Bujak Martyna
13. Chrząszcz Wiktoria
14. Cieślak Hubert
15. Czarnecki Mateusz
16. Dróżdż Kacper
17. Drzazga Aleksandra
18. Dzierżanowska Magda
19. Gaik Julia
20. Gaik Natalia
21. Głowacki Kacper
22. Góra Kamil
23. Grzejdziak Jakub
24. Grzesiak Kamil
25. Grzesiak Magdalena
26. Hejduk Patrycja
27. Kaczmarczyk Piotr
28. Karasińska Weronika
29.
30. Koch Emilia
31. Koliński Hubert
32. Koliński Wiktor
33.
34. Komorowska Klaudia
35. Komorowska Martyna
36. Komorowski Adam
37. Kopka Weronika
38. Korus Jakub
39. Kostrzewa Jakub
40. Krajewska Karolina
41.
42. Kruszyńska Magda
43. Kulak Jowita
44. Loręcka Patrycja
45. Matynia Bartosz
46. Michalak Marta
47. Michałek Aleksandra
48. Mielczarek Weronika
49.
50. Myjak Małgorzata
51. Nocoń Wiktor
52. Nowak Piotr
53.
54. Pająk Daniel
55. Palutkiewicz Adam
56. Pawłowska Aleksandra
57. Potocki Mateusz
58. Roczek Klaudiusz
59. Rogalewicz Ola
60. Rozpędowska Marta
61. Sędzicka Martyna
62. Sobczyński Adrian
63. Strzelczyk Joanna
64. Sukiennik Adam
65. Szatan Karolina
66. Szczęsny Przemysław
67. Szwajkowska Anna
68. Szymanowska Paula
69. Ślązak Klaudia
70. Wawrzyniak Krzysztof
71. Wiśniewski Mateusz
72. Włodarczyk Karolina
73. Wolna Patrycja
74. Wróbel Marcin
75. Zalewski Wiktor
76. Zawalska Adrianna
77. Zduński Artur
78. Zduński Krystian
79. Zieliński Bartłomiej
80. Żarowska Abigail

Osoby ochrzczone poza parafią proszone są o niezwłoczne dostarczenia odpisu aktu chrztu. Osoby zaznaczone kolorem czerwonym dobrowolnie i świadomie zrezygnowały z przyjęcia sakramentu bierzmowania. Wszyscy kandydaci proszeni są o gorliwy i sumienny udział w przygotowaniu do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Pielgrzymka do Włoch 25.06.-03.07.2016r.

Lipiec 4th, 2015 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii - (Comments Off)

Poniżej znajduje się lista uczestników pielgrzymki autokarowej do Włoch (od 25 czerwca do 03 lipca 2016 roku). Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek, 16 października 2015 roku o godzinie 19 00 w salce na plebani. Na tym spotkaniu należy wpłacić pierwszą ratę wynoszącą 595,00zł, będącą jednocześnie zaliczką. Pozostała kwota (1.000,00zł i 125,00€) zostanie uregulowana już w przyszłym roku – z możliwością podzielenia jej na dwie raty. Wszystkich zainteresowanych proszę o przybycie na to spotkanie a w przypadku niemożliwości uczestnictwa w spotkaniu o wcześniejszy kontakt telefoniczny (ks. Marek 787538261).

1. Bańbura Dorota
2. Bańbura Piotr
3. Bednarska Jolanta
4. Bednarski Andrzej
5. Belica Beata
6. Belica Bożena
7. Belica Wiesław
8. Beśka Barbara
9. Beśka Jarosław
10. Białek Anna
11. Białek Henryk
12. Blada Karolina
13. Dębska Iwona
14. Efemberg Iwona
15. Efemberg Sebastian
16. Gos Józef
17. Kajzler Jolanta
18. Kierach Bogusława
19. Kil Anna
20. Klimek Teresa
21. Komorowski Jacek
22. Koszur Marian
23. Leszczyk Marek (ksiądz)
24. Makulska Danuta
25. Makulski Marek
26. Michałek Anna
27. Mielczarek Jolanta
28. Mielczarek Maria
29. Nocoń Stanisław
30. Olczyk Mariola
31. Oleksiewicz Romualda
32. Pazera Bogusława
33. Pokora Dorota
34. Pomykała Monika
35. Potocka Renata
36. Potocki Mateusz
37. Sadowska Marlena
38. Sadowski Bogusław
39. Siwczyk Piotr
40. Siwczyk Zdzisława
41. Skupińska Krystyna
42. Soboń Anna (Dąbrowa)
43. Soboń Anna (Sulmierzyce)
44. Staszczyk Anna
45. Stępień Danuta
46. Śliwka Tola
47. Trzcińska Ilona
48. Trzciński Dariusz
49. Włodarczyk Iwona
50. Włodarczyk Rafał
51. Woszczyk Anna
52. Zerzowska Edyta
53. Zieliński Bartłomiej
54. Zięba Agnieszka
55. Zięba Artur