Cmentarz i pogrzeby

Trwają prace porządkowe na cmentarzu. Prosimy, aby do 15 listopada 2016 r. zgłaszali się opiekunowie grobów ogłaszanych w poprzednich miesiącach. Lista oraz zdjęcia dostępne na stronie internetowej parafii. Prosimy o uporządkowanie grobów oraz ich otoczenia (napisy kto jest w nich pochowany powinny być czytelne). Ofiary za pokładne (300zł od miejsca na cmentarzu) wpłacamy w kancelarii lub na konto parafialne. Do tej pory wpłynęło pokładne od 882 grobów, do opłacenia pozostało 818. Całość ofiar przeznaczana jest na ułożenie nowych alejek na cmentarzu. Pozwolenie na budowę lub modernizację pomnika otrzymujemy w kancelarii parafialnej. Klucze do bramy głównej znajdują się u ks. Proboszcza  (tel. 603 599 133) i p. Bogdana (tel. 607 941 462). Firma wykonująca prace przy grobach umawia się telefonicznie na odbiór kluczy.

www.parafia-sulmierzyce.pl

plan cmentarza