Ogłoszenie – cmentarz

Sierpień 9th, 2014 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii

Trwają prace porządkowe na cmentarzu. Prosimy, aby do 30 listopada 2017 r. zgłaszali się opiekunowie grobów ogłaszanych w poprzednich miesiącach. Lista oraz zdjęcia dostępne na stronie internetowej parafii. Prosimy o uporządkowanie grobów oraz ich otoczenia (napisy kto jest w nich pochowany powinny być czytelne). Ofiary za pokładne (300zł od miejsca na cmentarzu) wpłacamy w kancelarii lub na konto parafialne. Do tej pory wpłynęło pokładne od 1005 grobów, do opłacenia pozostało ok. 550. Całość ofiar przeznaczana jest na ułożenie nowych alejek na cmentarzu. Pozwolenie na budowę lub modernizację pomnika otrzymujemy w kancelarii parafialnej. Klucze do bramy głównej znajdują się u ks. Proboszcza  (tel. 603 599 133) i p. Bogdana (tel. 607 941 462). Firma wykonująca prace przy grobach umawia się telefonicznie na odbiór kluczy.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.