Ogłoszenia parafialne 28.04.- 05.05.

kwiecień 9th, 2021 | Posted by ks.piotr in Bez kategorii

1. Dziś o godz. 16.30 procesja błagalna do krzyża z modlitwą o urodzaje.

2. Nabożeństwo majowe o godz. 16/30, a w środy na Nowennie.

3. I czwartek miesiąca (o godz. 16/15 Nabożeństwo majowe i adoracja grupy modlitewnej, spowiedź św. dzieci  i dorosłych przed I piątkiem miesiąca)

4. I piątek (uroczystość NMP Królowej Polski oraz Święto Konstytucji 3 Maja. Msze św. o godz. 8/00, 11/00 – w intencji OSP i o 17/00). Komunia św. pierwszopiątkowa  na każdej mszy św.

5. I sobota (o godz. 16/30 Nabożeństwo majowe i adoracja KŻR).

6. W środę (1 maja) kancelaria paraf. będzie nieczynna.

7. 2 maja – Dzień flagi RP. Pamiętajmy o wywieszeniu flag na naszych domach. Można je nabyć w zakrystii.

8. Prosimy o zgłaszanie mszy św. na poświęcenie pól.

9. 9 maja (czwartek) spotkanie dzieci i młodzieży z ks. Sławomirem Porębskim – misjonarzem z Papui Nowej Gwinei. Godz. 8/15– kaplica w Bogumiłowicach (dzieci kl. I-VIII), godz. 11/00–kl. I-IV, godz. 12/00 – kl. V-VIII Szkoła w Sulmierzycach.

10. Prosimy o wpłatę drugiej raty na pielgrzymkę do Skrzatusza.

11. W maju rozpoczną się prace przy układaniu kolejnych alejek na cmentarzu. Prosimy, aby zdemontować ławki, które stoją w ciągu układanych chodników. Koszt budowy chodnika to: kostka, podkład i robocizna. Lista kolejnych grobów do rozbiórki w kancelarii. Będą one w najbliższych dniach oznaczone tabliczką „Grób do likwidacji”.

29.04. poniedziałek, Św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy, doktora Kościoła, patronki Europy

01.05. środa, Św. Józefa Rzemieślnika

02.05. czwartek, Św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła, Św. Zygmunta

04.05. sobota, Św. Floriana, męczennika

05.05. niedziela, Św. Ireny

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.